Nine Tree Premier Hotel Insadong (Seoul, South Korea) - Rezervoni tani vetëm 10 356 Lekë

publikuar February 13, 2020  në këto kategori Ofertat e hotelit & Hotele të lira Seul, Koreja e Jugut

Nine-Tree-Premier-Hotel-Insadong-Seoul-South-Korea
Emri i Hotelit: Nine Tree Premier Hotel Insadong, Seoul, South Korea (4 Stars)

Mimet për një natë në dispozicion: 10 356 Lekë

Mimet tipike në:Nine Tree Premier Hotel Insadong 21 178 Lekë (Ju po kurseni deri 51% përqind)
Nine-Tree-Premier-Hotel-Insadong-Seoul-South-Korea


Lidhja e shembullit të prenotimit: Ju lutemi klikoni dhe prisni që kërkimi të përfundojëMë shumë informacione rrethNine Tree Premier Hotel Insadong
Hoteli qendror i lidhur me një qendër tregtare në Seul me restorant Një restorant, një palestër dhe një bar / sallë pritjeje janë në dispozicion në këtë hotel pa tym. WiFi në vendet publike është falas. Pajisje të tjera përfshijnë vetë parkim, shërbime portier, dhe lavanderi. Të gjitha 301 dhomat e izoluara nga tingulli kanë WiFi dhe shërbim në dhomë falas. Pajisjet e tjera të disponueshme për mysafirët përfshijnë TV me ekran të sheshtë, ujë pa shishe dhe kasaforta. Nine Tree Premier Hotel Insadong ofron 301 strehim me kasaforta dhe ujë kompliment me shishe. Accommodationdo strehim është i mobiluar individualisht. Televizorët me ekran të sheshtë janë paraqitur në dhomat e ftuar. Banjat përfshijnë dushe dhe pantofla. Ky hotel në Seul ofron qasje falas në internet pa tel. Pajisjet për biznesin përfshijnë tavolina dhe telefona. Pastrimi i shtëpisë sigurohet çdo ditë. Pajisjet rekreative në hotel përfshijnë një palestër.
Ky postim ka etiketat e mëposhtme: Hotele të lira Seul, Koreja e Jugut | hotel | Insadong | nëntë | Nëntë Tree Premier Hotel Insadong | kryeministër | pemë | 

Për të marrë të gjitha datat e mundshme për këtë çmim të marrëveshjes, ju lutemi pajtohuni në Mighty Travels Premium.

Pyetje, korrigjime, ide rreth këtij artikulli? Twitter @mightytravels

Mësoni si të kurseni në YDO ndonjë biletë fluturimi ajrore me Mighty Travels Premium .Plus merrni 95% zbritje të fluturimeve nga biznesi dhe klasa e parë me njoftime në kohë reale për error fares . Filloni TREJTIN tuaj 30 FALAS tani.


Postimet e mëparshme:  Don Giovanni Hotel Prague (Prague, Czech Republic) - Rezervoni tani vetëm 6 633 Lekë

Postimi tjetër:  Candlewood Suites Indianapolis - South (Greenwood, USA) - Rezervoni tani vetëm 9 425 LekëMos harroni - më shumë marrëveshje të shkëlqyera nga Mmimet e Fuqishme në këto qytete :